178 TEKNİK ALAN · 6 GÜÇ ENDEKSİ

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB vs Samsung Galaxy S24+ 256 GB vs Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB vs Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB vs Xiaomi Redmi Note 14 256 GB karşılaştırma

Kaynaklı özellikleri yan yana gör; kullanımına göre önemli farkları sade açıklamalarla incele. Teknik endeksler gerçek kullanım testi yerine geçmez.

⚙ Görünüm ayarları
Satır yüksekliği
KARARA NEREDEN BAŞLAMALI?

Önemli farklar, açık dayanaklar.

Önce kullanım amacını seç; ardından kaynaklı farkları ve güncel teklifleri birlikte incele.

Değerlendirme yöntemimiz →
  • Redmi Note 14 daha yüksek pil kapasitesi sunuyor; gerçek kullanım süresi ayrıca değerlendirilmelidir.
  • Blackview A200 Pro ve Galaxy S24+ daha hafif; tek elle kullanımda gövde boyutlarını da incele.
144/178 en az bir cihazda doğrulanmış satır21 ayrıntılı bölüm5 cihaz yan yanaTamamen boş satırlar varsayılan olarak gizlidir. “—” veri bulunmadığını gösterir; sıfır veya “yok” anlamına gelmez.

Tabloları yana kaydırarak diğer telefonları gör. Klavyede sağ ve sol okları kullanabilirsin.

5 ürün karşılaştırılıyor+ Ürün ekle
SENARYO ÖNERİSİSamsung Galaxy S24+ 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Samsung

Galaxy S24+ 256 GB

65Dengeli kullanım skoru
110 doğrulanmış teknik alan
63.043,9 TL3 doğrulanmış teklif
9sayısal üstünlük
Samsung Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Samsung

Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB

62Dengeli kullanım skoru
106 doğrulanmış teknik alan
62.649 TL8 doğrulanmış teklif
8sayısal üstünlük
Xiaomi Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Xiaomi

Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB

—Karar skoru için veri yetersiz
21 doğrulanmış teknik alan
27.043,9 TL2 doğrulanmış teklif
4sayısal üstünlük
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Xiaomi

Redmi Note 14 256 GB

55Dengeli kullanım skoru
113 doğrulanmış teknik alan
18.473,95 TL8 doğrulanmış teklif
4sayısal üstünlük
TEKNİK BİLGİ GEREKTİRMEDEN

Senin için ne fark eder?

Ayrıntılı tabloya geç ↓

Günlük kullanım için

Mesajlaşma, sosyal medya ve fotoğraflar için depolama, ekran ve elde kullanım dengesine bak. Her alanda tek bir telefonun önde olması gerekmez.

Galaxy S24+ 256 GB, bu senaryoda öne çıkıyor.

Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB ile hesaplanan fark 3 puan. Bu sonuç tüm kullanıcılar için kesin bir kazanan anlamına gelmez. Seçili 5 modelden yalnız 3 tanesi puan sıralamasına alınabildi; diğerleri için veri yetersiz.

Pil kapasitesi

mAh pilin kapasitesini anlatır. Daha yüksek değer tek başına daha uzun kullanım garantisi değildir; ekran, işlemci ve kullanım şekli de etkilidir.

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB
5.050 mAh
Galaxy S24+ 256 GB
4.900 mAh
Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB
5.000 mAh
Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB
5.000 mAh
Redmi Note 14 256 GB
5.500 mAh

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Elde ve cepte ağırlık

Daha düşük ağırlık taşımayı kolaylaştırabilir. Rahat tutuş için telefonun boyutlarına ve kendi tercihine de bak.

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB
196 g
Galaxy S24+ 256 GB
196 g
Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB
232 g
Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB
204 g
Redmi Note 14 256 GB
196,5 g

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Açık uygulamalar için bellek

RAM çalışan uygulamaların kullandığı geçici bellektir; fotoğraf saklama alanı değildir. Farklı işletim sistemleri RAM'i farklı yönetir.

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB
12 GB
Galaxy S24+ 256 GB
12 GB
Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB
12 GB
Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB
12 GB
Redmi Note 14 256 GB
8 GB

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranın büyüklüğü

Ekran köşegeninin ölçüsüdür. Büyük ekran içerik izlemeyi kolaylaştırabilir; tek elle kullanım için küçük boyut tercih edebilirsin.

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB
6,67 inç
Galaxy S24+ 256 GB
6,7 inç
Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB
6,8 inç
Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB
6,67 inç
Redmi Note 14 256 GB
6,67 inç

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri
Bu puan neyi anlatıyor?

Senaryo puanı, seçtiğin ihtiyaca göre mevcut teknik endeksleri farklı ağırlıklarla birleştirir; doğrulanmış fiyat bulunduğunda fiyat avantajı da etkili olabilir. Ürün puanı ise fiyatı içermez.

Puan; laboratuvar testi, oyun FPS ölçümü veya kaç saat pil ömrü alacağın anlamına gelmez. Bazı teknik endeksler sınırlı alt özelliklerle hesaplanabilir; tüm cihazların aynı ayrıntıda ölçüldüğünü varsayma.

Yeterli kaynaklı alanı olmayan modeller sıralamaya alınmaz. Kaynaksız bir değer için “yok” ya da “sıfır” sonucu çıkarma. Kaynak ve kontrol tarihini her temel farkın altında açabilirsin.

Donanım endekslerini ayrıntılı incele Teknik hesaplama yöntemiyle
GÜÇ HARİTASI

Donanım dengesi

Her alan kendi teknik bileşenleriyle 100 üzerinden hesaplanır.

Xworen teknik endeksi · sponsor etkisi yok
İşlemci gücüMimari + çekirdek + üretim
12/100
60/100En güçlü
27/100
—doğrulanıyor
20/100
Grafik gücüGPU sınıfı + hesap gücü
—doğrulanıyor
47/100En güçlü
—doğrulanıyor
—doğrulanıyor
16/100
Bellek hızıRAM + depolama standardı
61/100
73/100
61/100
76/100En güçlü
55/100
Batarya ve şarjKapasite + şarj
70/100
72/100
73/100
76/100En güçlü
68/100
Ekran kalitesiPanel + Hz + parlaklık
57/100
76/100
83/100En güçlü
57/100
70/100
Kamera sistemiOptik + OIS + video
49/100
84/100
86/100En güçlü
49/100
50/100

✦Fiyat ve karar özeti

Ürün puanı yalnızca teknik kaliteyi ölçer; fiyat ve mağaza sayısı puanı etkilemez.

Toplam teslim maliyeti
Teklif bekleniyor
63.043,9 TL
62.649 TL
27.043,9 TL
18.473,95 TL
Ürün puanı
49/100
74/100ÖNE ÇIKAN
71/100
63/100
51/100
Veri güveni
%52
%82ÖNE ÇIKAN
%82ÖNE ÇIKAN
%45
%82ÖNE ÇIKAN
Aktif mağaza teklifi
0 teklif
3 teklif
8 teklifÖNE ÇIKAN
2 teklif
8 teklifÖNE ÇIKAN

◆Genel cihaz bilgileri6 özellik

Cihaz türü, fiziksel kullanım biçimi ve temel yapı

Cihaz türü
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Akıllı telefon
—
Akıllı telefon
Gövde tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
—
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik ekran
—
Var
Var
—
Var
Fiziksel klavye
—
—
—
—
Yok
Çıkarılabilir batarya
—
Yok
Yok
—
Yok
SIM kart tipi
—
—
—
—
Nano‑SIM

▣Ekran12 özellik

Panel, görüntü kalitesi ve ekran akıcılığı

Ekran boyutu
6,67 inç
6,7 inç
6,8 inçÖNE ÇIKAN
6,67 inç
6,67 inç
Ekran teknolojisi
AMOLED
Dynamic AMOLED 2X
Dynamic AMOLED 2X
AMOLED
AMOLED
Ekran çözünürlüğü
1080x2400
3120 x 1440 pixels
3120, 1440
2400 × 1080
2400 x 1080 pixels
Piksel yoğunluğu
—
513 PPIÖNE ÇIKAN
505 PPI
—
395 PPI
Ekran yenileme hızı
120 Hz
120 Hz
120 Hz
120 Hz
120 Hz
Dokunmatik örnekleme
—
—
—
—
240 Hz
Tepe parlaklık
—
2.600 nitÖNE ÇIKAN
2.600 nitÖNE ÇIKAN
—
1.800 nit
Ekran oranı
—
—
—
—
20:9
Ekran / gövde oranı
—
—
88,5 %
—
—
HDR desteği
—
—
Var
—
Yok
Ekran koruması
—
Corning Gorilla Glass Victus 2
Corning Gorilla Armor
—
Corning Gorilla Glass 5
Her zaman açık ekran
—
—
—
—
Yok

◉Kamera11 özellik

Arka ve ön kamera, video ve sabitleme ayrıntıları

Ana kamera
108 MP
50 MP
200 MPÖNE ÇIKAN
108 MP
108 MP
Arka kamera sistemi
108 MP(Samsung ® ISOCELL HM6)+117° Ultra-wide 8 MP+2 MP Ultra-Macro
50 MP ana + 12 MP ultra geniş + 10 MP telefoto
200 MP ana + 12 MP ultra geniş + 50 MP 5× telefoto + 10 MP 3× telefoto
—
Triple Cam
Ultra geniş açı kamera
—
12 MP
12 MP
—
Yok
Telefoto kamera
—
10 MP
50 MP 5× + 10 MP 3×
—
Yok
Optik yakınlaştırma
—
3×
5× ve 3×
—
Hayır
Optik görüntü sabitleme
—
Var
Var
—
Yok
Video kayıt çözünürlüğü
—
4320p (Ultra HD) 8K
7680, 4320
—
1080p (Full HD)
Video kare hızı
—
30 fps
—
—
60 fpsÖNE ÇIKAN
Ön kamera
16 MP
12 MP
12 MP
16 MP
20 MPÖNE ÇIKAN
Ön kamera video
—
—
—
—
1080p
Kamera flaşı
—
Var
Var
—
Var

⌘Temel donanım ve performans11 özellik

İşlemci, grafik birimi ve bellek bileşenleri

Yonga seti
MediaTek Helio G99
Samsung Exynos 2400
Snapdragon 8 Gen 3 for Galaxy
Qualcomm Snapdragon 888
MediaTek Helio G99
İşlemci
MediaTek Helio G99, Octa core, 6nm
Exynos 2400 (S5E9945)
—
—
Helio G99 Ultra
İşlemci çekirdeği
8
10ÖNE ÇIKAN
8
—
8
En yüksek işlemci hızı
—
3,2 GHzÖNE ÇIKAN
3.39, 3.1, 2.9, 2.2
—
2,2 GHz
Grafik işlemcisi
—
Samsung Xclipse 940
—
—
Mali-G57 MC2
Üretim teknolojisi
6 nm
4 nmÖNE ÇIKAN
4 nmÖNE ÇIKAN
—
6 nm
RAM
12 GBÖNE ÇIKAN
12 GBÖNE ÇIKAN
12 GBÖNE ÇIKAN
12 GBÖNE ÇIKAN
8 GB
RAM türü
—
LPDDR5X
—
LPDDR5
LPDDR4X
Dahili depolama
256 GB
256 GB
256 GB
256 GB
256 GB
Depolama türü
—
—
—
UFS 3.1
UFS 2.2
Hafıza kartı desteği
—
Yok
—
—
microSD 1 TB'a kadar

ϟBatarya ve şarj6 özellik

Pil kapasitesi ve kablolu/kablosuz şarj özellikleri

Batarya kapasitesi
5.050 mAh
4.900 mAh
5.000 mAh
5.000 mAh
5.500 mAhÖNE ÇIKAN
Batarya teknolojisi
—
—
Li-ion
—
—
Hızlı şarj
66 W
45 W
45 W
120 WÖNE ÇIKAN
33 W
Kablosuz şarj
—
Var
Var
—
Yok
Ters şarj
—
Var
Var
—
Yok
Şarj bağlantısı
—
USB 3.2 (Type-C)
USB Type-C
—
USB Type-C

◇Tasarım ve dayanıklılık8 özellik

Boyut, ağırlık, malzeme ve koruma sertifikaları

Boyutlar
162.23*73.6*8.55mm
158,5 × 75,9 × 7,7 mm
162,3 × 79 × 8,6 mm
—
163,25 × 76,55 × 8,16 mm
Ağırlık
196 gÖNE ÇIKAN
196 gÖNE ÇIKAN
232 g
204 g
196,5 g
Kalınlık
8,55 mm
7,7 mmÖNE ÇIKAN
8,6 mm
8,8 mm
8,16 mm
Çerçeve malzemesi
—
Armor Aluminum
Titanyum
—
—
Arka kapak malzemesi
—
Corning Gorilla Glass Victus 2
titanium
—
—
Renk seçenekleri
Daybreak Blue/Meteor Purple/Polar Night Black
Evet
Gri
—
Evet
Suya dayanıklılık
—
IP68 (30 dakika, 1,5 metre tatlı su)
IP68 (30 dakika, 1,5 metre tatlı su)
—
IP54
Toza dayanıklılık
—
Var
IP68
—
IP5X

⌁Ağ ve bağlantılar15 özellik

Mobil ağ, kablosuz bağlantı, konum ve SIM özellikleri

5G desteği
Yok
Var
Var
Var
Yok
4.5G / LTE
—
Var
Var
—
Var
Wi‑Fi
802.11a/b/g/n/ac
Wi‑Fi 6E
Wi‑Fi 7
—
802.11a/b/g/n/ac 2,4 GHz + 5 GHz
Bluetooth
—
5.3
5.3
—
Evet
NFC
Var
Var
—
—
Var
Kızılötesi
—
—
—
—
Var
Konum özellikleri
GPS+Beidou+Glonass+Galileo
Evet
—
—
Evet
USB standardı
—
Evet
USB Type-C
—
Evet
eSIM
—
—
—
—
Yok
SIM sayısı
—
Çift SIM
Çift SIM
—
Çift SIM
Çift SIM
Var
Var
Var
Var
Var
Wi‑Fi erişim noktası
—
—
Var
—
Var
Wi‑Fi Direct
—
Var
Var
—
Var
VoLTE
—
—
—
—
Var
Bluetooth Low Energy
—
—
Var
—
Var

✓Yazılım ve güvenlik6 özellik

İşletim sistemi, güncelleme ve biyometrik güvenlik

İşletim sistemi
DokeOS 4.0 Based on Android 13
Android
Android
Android 11
Android
Kullanıcı arayüzü
—
One UI 6.1
One UI 6.1
—
Xiaomi HyperOS
Güncelleme desteği
—
7 nesil işletim sistemi yükseltmesi ve 7 yıl güvenlik güncellemesi
7 nesil işletim sistemi yükseltmesi ve 7 yıl güvenlik güncellemesi
—
—
Parmak izi okuyucu
Optical In-display Fingerprint Sensor
Var
Var
—
Var
Yüz tanıma
Var
Var
—
—
Var
Sensörler
—
Evet
accelerometer, barometer, fingerprint sensor, gyro sensor, geomagnetic sensor, hall sensor, light sensor, proximity sensor
—
Evet

◈Sensörler ve kullanım özellikleri6 özellik

Hareket, yön, ortam ve dokunsal geri bildirim bileşenleri

Titreşim
—
—
—
—
Var
İvmeölçer
—
Var
Var
—
Var
Jiroskop
—
Var
Var
—
Var
Yakınlık sensörü
—
Var
Var
—
Var
Ortam ışığı sensörü
—
—
Var
—
Var
Dijital pusula
—
—
Var
—
Var

♫Çoklu ortam5 özellik

Hoparlör, ses teknolojileri ve medya özellikleri

Stereo hoparlör
—
Var
Var
—
Var
Hoparlör özellikleri
—
—
stereo
—
cift hoparlor, dolby atmos
3.5 mm ses çıkışı
—
USB Type-C
USB Type-C
—
Var
Dolby desteği
—
—
—
—
Dolby Atmos
FM radyo
—
Var
—
—
Yok

#Model ve sürüm bilgileri4 özellik

Cihazın pazara çıkışı, model kodu ve varyant kimliği

Tanıtım / çıkış tarihi
—
2024-01-31
2024-01-31
—
—
Çıkış yılı
—
2.024
2.024
—
2.025ÖNE ÇIKAN
Garanti
—
—
—
—
24
Garanti süresi
—
—
—
—
2 yıl

◫İleri ekran ölçümleri9 özellik

Parlaklık, renk, PWM ve dokunmatik panel ayrıntıları

Tipik parlaklık
—
2.600 nitÖNE ÇIKAN
2.600 nitÖNE ÇIKAN
—
1.200 nit
Ekran renk sayısı
—
—
16M
—
262.144
Renk derinliği
—
16M
—
—
8 bit
Renk gamı
—
DCI-P3
—
—
%100 DCI-P3
PWM karartma frekansı
—
—
—
—
960 Hz
Ekran çözünürlük standardı
FHD+
QHD+
QHD+
FHD+
FHD+
Ekran özellikleri
—
1–120 Hz uyarlanabilir yenileme, Vision Booster
1–120 Hz uyarlanabilir yenileme, Vision Booster, Yansıma azaltıcı kaplama
—
Güneş ışığı ekranı, Okuma modu, Islak elle kullanım destekli dokunmatik kontrol
Ekran dayanıklılığı
—
Gorilla Glass Victus 2
Corning Gorilla Armor
—
Corning Gorilla Glass 5
Ekran sayısı
—
1
1
—
1

◎Kamera optiği ve görüntü işleme13 özellik

Sensör, optik, odaklama ve video yetenekleri

Ana kamera diyaframı
—
f/1.8, f/2.2 ve f/2.4
f/1.7, f/2.2, f/3.4 ve f/2.4
—
f/1.7
Ana kamera sensörü
—
1/1.56
200
—
1/1.67 inc
Piksel boyutu
—
—
200, 50, 12, 10
—
1,92 µm (9'u 1 arada)
Otomatik odaklama
—
Var
Var
—
Var
Makro kamera
—
—
Yok
—
Var
Derinlik kamerası
—
—
—
—
Var
Dijital yakınlaştırma
—
30
100×
—
—
Video sabitleme
—
Var
OIS
—
Yok
Video özellikleri
—
Slow Motion 240fps @FHD, Slow Motion 120fps @UHD
—
—
—
Ön kamera diyaframı
—
f/2.2
f/2.2
—
f/2.2
Kamera sensör boyutu
—
1/1.56, 1/2.55, 1/3.94
200
—
1/1,67 inç
İkincil arka kamera
—
12, 10
50, 12, 10
—
20 MP
Ön kamera video FPS
—
—
30 fps
—
30 fps

CPUİşlemci, GPU ve yapay zekâ8 özellik

Çekirdek kümeleri, mimari, üretim süreci ve grafik birimi

CPU çekirdek kümeleri
—
1× 3,2 GHz + 5× 2,9 GHz + 4× 1,95 GHz
3.39, 3.1, 2.9, 2.2
—
—
İşlemci mimarisi
—
64-bit
—
—
—
Komut seti / bit
—
64-bit
—
—
—
Performans çekirdeği
—
—
8
—
—
GPU çekirdeği / işlem birimi
—
—
8ÖNE ÇIKAN
—
2
Yapay zekâ işlemcisi
—
—
—
—
Var
Soğutma sistemi
—
Vapor Chamber
Vapor Chamber
—
—
İşlemci (SoC) markası
MediaTek
Samsung
Qualcomm
Qualcomm
MediaTek

RAMBellek ve depolama performansı1 özellik

Bellek türü, bant genişliği ve depolama sınıfı

Bellek bant genişliği
—
—
12
—
—

ϟBatarya ölçümleri ve şarj protokolleri5 özellik

Enerji kapasitesi, şarj süresi ve güç protokolleri

Ölçülen kullanım süresi
—
31 saat
—
—
—
USB Power Delivery
—
Var
Var
—
—
Hızlı şarj gücü (maks.)
66 W
45 W
45 W
120 WÖNE ÇIKAN
33 W
Batarya özellikleri
5050mAh, 66W Fast Charge
Hızlı Kablosuz Şarj 2.0, Kablosuz PowerShare
Hızlı Kablosuz Şarj 2.0, Kablosuz PowerShare
—
—
Şarj sonrası pil süresi
—
31 saat
—
—
—

◇Ayrıntılı gövde ölçüleri3 özellik

Cihazın boy, en ve dayanıklılık sınıfı

Boy
162,23 mm
158,5 mm
162,3 mm
164,1 mmÖNE ÇIKAN
163,25 mm
En
73,6 mm
75,9 mm
79 mmÖNE ÇIKAN
76,9 mm
76,55 mm
Suya dayanıklılık seviyesi
—
1,5 metreye kadar, 30 dakika
1,5 metreye kadar, 30 dakika
—
IP54

⌁İleri ağ ve bağlantı özellikleri11 özellik

Bant, MIMO, UWB, USB hızı ve harici ekran desteği

Mobil ağ teknolojileri
—
5G, LTE
—
—
—
Desteklenen ağ bantları
—
2G GSM GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900, 3G UMTS B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900), 4G TDD LTE B38(2600), B39(1900), B40(2300), B41(2500), 5G FDD Sub6 N1(2100), N2(1900), N3(1800), N5(850), N7(2600), N8(900), N20(800), N25(1900), N66(AWS-3, 5G TDD Sub6 N38(2600), N41(2500), N77(3700), N78(3500)
—
—
2G GSM 850/900/1800/1900; 3G WCDMA 1/5/8; 4G FDD 1/3/5/7/8/20/28; 4G TDD 38/40/41
Wi-Fi frekansları
—
2.4GHz, 5GHz, 6GHz
2.4, 5, 6
—
2,4 GHz ve 5 GHz
Wi-Fi MIMO
—
Var
Var
—
—
Ultra Geniş Bant (UWB)
—
Var
Var
—
—
USB veri hızı
—
USB 3.2 Gen 1
USB 3.2 Gen 1
—
—
Wi-Fi kanalları
—
2.4GHz, 5GHz, 6GHz
2.4GHz, 5GHz, 6GHz, EHT320, 4096-QAM
—
2,4 GHz ve 5 GHz
USB bağlantı tipi
—
USB Type-C
USB Type-C
Type-C
USB Type-C
USB versiyonu
—
3.2
USB 3.2 Gen 1
—
—
Ses çıkışı
—
USB Type-C
—
—
3,5 mm kulaklık çıkışı
Navigasyon özellikleri
GPS+Beidou+Glonass+Galileo
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
—
—
GPS L1, GLONASS G1, BeiDou B1I, Galileo E1

✓Yazılım ömrü ve güncelleme4 özellik

Cihazın çıkış yazılımı ve üretici destek taahhüdü

Çıkış işletim sistemi
—
Android 14
Android 14
—
—
İşletim sistemi versiyonu
—
Android 14
Android 14
—
—
Büyük sürüm güncellemesi
—
7
7
—
—
Güvenlik desteği
—
7 yıl
7 yıl
—
—

♫Ses kayıt ve oynatma1 özellik

Mikrofon dizilimi ve yüksek çözünürlüklü ses desteği

Hi-Res Audio
—
—
Var
—
—
Bu senaryoya göre ilk seçenek

Toplam maliyeti kontrol et.

S
Galaxy S24+ 256 GB3 teklif, en düşük 63.043,9 TL
Güvenilir fiyatları gör →
KULLANIM AMACINA GÖRE OKU

Bu fark senin için ne demek?

Bir ölçütte önde olmak, her açıdan daha iyi telefon olmak değildir. Önceliğinle eşleşen farkı ve kaynağını birlikte incele.

Dosya ve uygulama alanı

Bu ölçütte aynı teknik değer bildiriliyor.

Depolama miktarı; kullanılabilir alan ve depolama hızı farklıdır.

Taşıma ve elde tutma

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB, Galaxy S24+ 256 GB daha düşük ağırlıkta.

Üretici ağırlığıdır. Ekran ve gövde ölçülerini de kontrol et.

Ekran akıcılığı

Bu ölçütte aynı teknik değer bildiriliyor.

Yenileme desteğidir; her oyunda bu FPS'e ulaşılacağını göstermez.

Pil kapasitesi

Redmi Note 14 256 GB daha yüksek pil kapasitesi sunuyor.

Kapasite karşılaştırmasıdır; tek şarjla kullanım süresi testi değildir.
KAYNAKLI HIZLI ÖZET

Hangi fark senin için önemli?

Kararı kolaylaştıran doğrulanmış bilgiler. Belirtilmeyen bir özellik eksikliği avantaj olarak sayılmaz.

Telefonların kaynaklı temel özellikleri
ÖzellikBlackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GBGalaxy S24+ 256 GBGalaxy S24 Ultra 12 GB 256 GBXiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GBRedmi Note 14 256 GB
Ekran6,67 inç6,7 inç6,8 inç6,67 inç6,67 inç
Depolama256 GB256 GB256 GB256 GB256 GB
RAM12 GB12 GB12 GB12 GB8 GB
Pil kapasitesi5.050 mAh4.900 mAh5.000 mAh5.000 mAh5.500 mAh
Ağırlık196 g196 g232 g204 g196,5 g
Bilgi kaynakları ve değerlendirme yöntemi

Yalnızca kaynak kanıtı bulunan değerler karşılaştırılır. RAM, megapiksel, pil kapasitesi veya yenileme hızı tek başına ürün kalitesi, fotoğraf kalitesi, pil süresi veya oyun performansı ölçümü değildir. Fiyatlar teklifin doğrulama zamanıyla birlikte gösterilir.

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 6 Eki 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 12 Eyl 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 13 Eki 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24+ 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 3 Eyl 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 17 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy S24 Ultra 12 GB 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Xiaomi 11T Pro 12 GB RAM 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 2 Eki 2026Redmi Note 14 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 9 Eyl 2026Redmi Note 14 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 9 Eyl 2026
KARAR VERİRKEN

Bu karşılaştırmada sık sorulanlar.

Hangi telefon daha hafif?

Blackview A200 Pro 12 GB RAM 256 GB ve Galaxy S24+ 256 GB: 196 g. Gövde genişliği ve ekran boyutu da kullanım rahatlığını etkiler.

Hangi telefon daha fazla depolama sunuyor?

Bu modellerin doğrulanmış değeri aynı: 256 GB. Sistem yazılımı kullanılabilir alanın bir bölümünü kullanır.

Hangi telefonun pil kapasitesi daha yüksek?

Redmi Note 14 256 GB: 5.500 mAh. Pil kapasitesi, gerçek kullanım süresi ölçümü değildir.

Fiyatları aynı koşullarda nasıl karşılaştırabilirim?

Aynı RAM ve depolama seçeneğini, ürün durumunu ve garanti koşullarını seç. Kargo ve zorunlu ek ücretler biliniyorsa toplam tutarı esas al; bilinmeyen kargo ücretsiz kabul edilmez. Mağaza bağlantısında stok ve teslimat koşullarını yeniden kontrol et.