178 TEKNİK ALAN · 6 GÜÇ ENDEKSİ

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB vs Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB vs Samsung Galaxy A17 5G 128 GB vs Samsung Galaxy A37 5G 128 GB vs Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB karşılaştırma

Kaynaklı özellikleri yan yana gör; kullanımına göre önemli farkları sade açıklamalarla incele. Teknik endeksler gerçek kullanım testi yerine geçmez.

⚙ Görünüm ayarları
Satır yüksekliği
KARARA NEREDEN BAŞLAMALI?

Önemli farklar, açık dayanaklar.

Önce kullanım amacını seç; ardından kaynaklı farkları ve güncel teklifleri birlikte incele.

Değerlendirme yöntemimiz →
  • Honor X9a daha yüksek pil kapasitesi sunuyor; gerçek kullanım süresi ayrıca değerlendirilmelidir.
  • Honor X9a daha hafif; tek elle kullanımda gövde boyutlarını da incele.
140/178 en az bir cihazda doğrulanmış satır21 ayrıntılı bölüm5 cihaz yan yanaTamamen boş satırlar varsayılan olarak gizlidir. “—” veri bulunmadığını gösterir; sıfır veya “yok” anlamına gelmez.

Tabloları yana kaydırarak diğer telefonları gör. Klavyede sağ ve sol okları kullanabilirsin.

5 ürün karşılaştırılıyor+ Ürün ekle
Honor X9a 6 GB RAM 128 GB doğrulanmış ürün görseli 1Honor

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB

—Karar skoru için veri yetersiz
39 doğrulanmış teknik alan
12.999 TL2 doğrulanmış teklif
3sayısal üstünlük
SENARYO ÖNERİSİSamsung Galaxy A17 5G 128 GB doğrulanmış ürün görseli 1Samsung

Galaxy A17 5G 128 GB

56Dengeli kullanım skoru
131 doğrulanmış teknik alan
15.043,9 TL34 doğrulanmış teklif
3sayısal üstünlük
Samsung Galaxy A37 5G 128 GB doğrulanmış ürün görseli 1Samsung

Galaxy A37 5G 128 GB

48Dengeli kullanım skoru
112 doğrulanmış teknik alan
23.399 TL1 doğrulanmış teklif
7sayısal üstünlük
TEKNİK BİLGİ GEREKTİRMEDEN

Senin için ne fark eder?

Ayrıntılı tabloya geç ↓

Günlük kullanım için

Mesajlaşma, sosyal medya ve fotoğraflar için depolama, ekran ve elde kullanım dengesine bak. Her alanda tek bir telefonun önde olması gerekmez.

Galaxy A17 5G 128 GB, bu senaryoda öne çıkıyor.

Galaxy A37 5G 128 GB ile hesaplanan fark 8 puan. Bu sonuç tüm kullanıcılar için kesin bir kazanan anlamına gelmez. Seçili 5 modelden yalnız 2 tanesi puan sıralamasına alınabildi; diğerleri için veri yetersiz.

Pil kapasitesi

mAh pilin kapasitesini anlatır. Daha yüksek değer tek başına daha uzun kullanım garantisi değildir; ekran, işlemci ve kullanım şekli de etkilidir.

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB
5.100 mAh
Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB
4.500 mAh
Galaxy A17 5G 128 GB
5.000 mAh
Galaxy A37 5G 128 GB
5.000 mAh
Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB
4.350 mAh

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Elde ve cepte ağırlık

Daha düşük ağırlık taşımayı kolaylaştırabilir. Rahat tutuş için telefonun boyutlarına ve kendi tercihine de bak.

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB
175 g
Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB
188 g
Galaxy A17 5G 128 GB
192 g
Galaxy A37 5G 128 GB
196 g
Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB
240 g

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranın büyüklüğü

Ekran köşegeninin ölçüsüdür. Büyük ekran içerik izlemeyi kolaylaştırabilir; tek elle kullanım için küçük boyut tercih edebilirsin.

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB
6,67 inç
Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB
6,7 inç
Galaxy A17 5G 128 GB
6,7 inç
Galaxy A37 5G 128 GB
6,7 inç
Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB
6,6 inç

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranda hareketin akıcılığı

Hz ekranın saniyede kaç kez yenilenebildiğini gösterir. Yüksek değer kaydırmayı daha akıcı gösterebilir; her oyun aynı kare hızına ulaşmaz.

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB
Doğrulanmış bilgi yok
Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB
90 Hz
Galaxy A17 5G 128 GB
90 Hz
Galaxy A37 5G 128 GB
120 Hz
Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB
120 Hz

4/5 modelin bilgisi kaynaklı. Eksik veri, özelliğin bulunmadığı anlamına gelmez.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri
Bu puan neyi anlatıyor?

Senaryo puanı, seçtiğin ihtiyaca göre mevcut teknik endeksleri farklı ağırlıklarla birleştirir; doğrulanmış fiyat bulunduğunda fiyat avantajı da etkili olabilir. Ürün puanı ise fiyatı içermez.

Puan; laboratuvar testi, oyun FPS ölçümü veya kaç saat pil ömrü alacağın anlamına gelmez. Bazı teknik endeksler sınırlı alt özelliklerle hesaplanabilir; tüm cihazların aynı ayrıntıda ölçüldüğünü varsayma.

Yeterli kaynaklı alanı olmayan modeller sıralamaya alınmaz. Kaynaksız bir değer için “yok” ya da “sıfır” sonucu çıkarma. Kaynak ve kontrol tarihini her temel farkın altında açabilirsin.

Donanım endekslerini ayrıntılı incele Teknik hesaplama yöntemiyle
GÜÇ HARİTASI

Donanım dengesi

Her alan kendi teknik bileşenleriyle 100 üzerinden hesaplanır.

Xworen teknik endeksi · sponsor etkisi yok
İşlemci gücüMimari + çekirdek + üretim
26/100
—doğrulanıyor
31/100En güçlü
12/100
26/100
Grafik gücüGPU sınıfı + hesap gücü
20/100En güçlü
—doğrulanıyor
—doğrulanıyor
9/100
—doğrulanıyor
Bellek hızıRAM + depolama standardı
43/100
43/100
46/100En güçlü
46/100En güçlü
43/100
Batarya ve şarjKapasite + şarj
65/100En güçlü
55/100
62/100
65/100En güçlü
52/100
Ekran kalitesiPanel + Hz + parlaklık
46/100
52/100
52/100
70/100En güçlü
49/100
Kamera sistemiOptik + OIS + video
40/100
42/100
60/100
66/100En güçlü
42/100

✦Fiyat ve karar özeti

Ürün puanı yalnızca teknik kaliteyi ölçer; fiyat ve mağaza sayısı puanı etkilemez.

Toplam teslim maliyeti
12.999 TL
Teklif bekleniyor
15.043,9 TL
23.399 TL
65.769 TL
Ürün puanı
43/100
51/100
55/100ÖNE ÇIKAN
52/100
44/100
Veri güveni
%57
%48
%82
%98ÖNE ÇIKAN
%57
Aktif mağaza teklifi
2 teklif
0 teklif
34 teklifÖNE ÇIKAN
1 teklif
1 teklif

◆Genel cihaz bilgileri5 özellik

Cihaz türü, fiziksel kullanım biçimi ve temel yapı

Cihaz türü
Akıllı telefon
—
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Gövde tipi
Dokunmatik bar tipi
—
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik ekran
—
—
Var
Var
—
Çıkarılabilir batarya
—
—
Yok
Yok
Var
SIM kart tipi
—
—
Nano‑SIM
Nano‑SIM
Nano‑SIM

▣Ekran10 özellik

Panel, görüntü kalitesi ve ekran akıcılığı

Ekran boyutu
6,67 inç
6,7 inçÖNE ÇIKAN
6,7 inçÖNE ÇIKAN
6,7 inçÖNE ÇIKAN
6,6 inç
Ekran teknolojisi
AMOLED
OLED
Super AMOLED
Super AMOLED
PLS LCD
Ekran çözünürlüğü
1080*2400
2340 × 1080
1080 × 2340
2340 x 1080 pixels
1080 x 2408 (FHD+)
Ekran yenileme hızı
—
90 Hz
90 Hz
120 HzÖNE ÇIKAN
120 HzÖNE ÇIKAN
Dokunmatik örnekleme
—
—
—
240 Hz
—
Ekran oranı
20:09
—
20:9
20:9
—
Ekran / gövde oranı
—
—
—
84,5 %
—
HDR desteği
—
—
Yok
Super HDR
—
Ekran koruması
—
—
Corning Gorilla Glass Victus
IP68
—
Her zaman açık ekran
—
—
Yok
Yok
—

◉Kamera10 özellik

Arka ve ön kamera, video ve sabitleme ayrıntıları

Ana kamera
64 MPÖNE ÇIKAN
64 MPÖNE ÇIKAN
50 MP
50 MP
50 MP
Arka kamera sistemi
64MP Main Camera (F1.8) + 5MP Ultra Wide&Depth Camera (F2.2) + 2MP Macro Camera (f2.4)
—
50 MP ana + 5 MP ultra geniş + 2 MP makro
Triple Cam
50.0 MP + 8.0 MP
Ultra geniş açı kamera
—
—
Var
Var
—
Optik yakınlaştırma
—
—
Yok
Yok
—
Optik görüntü sabitleme
—
—
Var
Var
Yok
Video kayıt çözünürlüğü
Support up to 1080*1920pixels
—
FHD 1920 × 1080
UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
UHD 4K (3840 x 2160)@30fps
Video kare hızı
—
—
30 fps
30 fps
—
Ön kamera
16 MP
25 MPÖNE ÇIKAN
13 MP
12 MP
13 MP
Ön kamera video
Support up to 1080*1920pixels
—
1920x1080
12MP
—
Kamera flaşı
—
—
Var
Var
Var

⌘Temel donanım ve performans11 özellik

İşlemci, grafik birimi ve bellek bileşenleri

Yonga seti
Qualcomm Snapdragon 695
Snapdragon 765
Samsung
Samsung Exynos 1480
Snapdragon 7s Gen 3
İşlemci
2*A78*2.2GHz+6*A55*1.8GHz
—
octa-core
Octa-core
—
İşlemci çekirdeği
8
—
8
8
8
En yüksek işlemci hızı
—
—
2,4 GHz
—
2.5GHz, 2.4GHz, 1.8GHz
Grafik işlemcisi
Adreno 619
—
—
Mali-G57 MC2
—
Üretim teknolojisi
—
—
5 nmÖNE ÇIKAN
7 nm
—
RAM
6 GB
6 GB
6 GB
6 GB
6 GB
RAM türü
—
—
LPDDR4X
lpddr4x
—
Dahili depolama
128 GB
128 GB
128 GB
128 GB
128 GB
Depolama türü
—
—
UFS
flash
—
Hafıza kartı desteği
—
—
microSD 2 TB'a kadar
Var
MikroSD (2TB'a kadar)

ϟBatarya ve şarj6 özellik

Pil kapasitesi ve kablolu/kablosuz şarj özellikleri

Batarya kapasitesi
5.100 mAhÖNE ÇIKAN
4.500 mAh
5.000 mAh
5.000 mAh
4.350 mAh
Batarya teknolojisi
Lithium Polymer Battery
—
Li-Ion
Li-ion
—
Hızlı şarj
40 W
18 W
25 W
45 WÖNE ÇIKAN
—
Kablosuz şarj
—
—
Yok
Yok
—
Ters şarj
—
—
Yok
Yok
—
Şarj bağlantısı
—
—
USB Type‑C
USB Type-C
—

◇Tasarım ve dayanıklılık8 özellik

Boyut, ağırlık, malzeme ve koruma sertifikaları

Boyutlar
—
—
164,4 × 77,9 × 7,5 mm
162.9 x 78.2 x 7.4
168.6 x 79.9 x 10.2
Ağırlık
175 gÖNE ÇIKAN
188 g
192 g
196 g
240 g
Kalınlık
7,9 mm
9,29 mm
7,5 mmÖNE ÇIKAN
8,4 mm
10,2 mm
Çerçeve malzemesi
—
—
plastic
—
—
Arka kapak malzemesi
—
—
glass fiber reinforced polymer
—
—
Renk seçenekleri
—
—
Evet
Yeşil
—
Suya dayanıklılık
—
—
IP54
Var
—
Toza dayanıklılık
—
—
Var
Var
—

⌁Ağ ve bağlantılar15 özellik

Mobil ağ, kablosuz bağlantı, konum ve SIM özellikleri

5G desteği
Var
Var
Var
Var
Var
4.5G / LTE
Var
—
Var
Var
—
Wi‑Fi
802.11 a/b/g/n/ac
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4GHz & 5GHz, Wi-Fi hotspot
802.11a/b/g/n/ac 2,4 GHz + 5 GHz
802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM
802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM
Bluetooth
BT5.1
5.1
5.3
Evet
Bluetooth v5.4
NFC
—
Var
Var
Var
—
Kızılötesi
—
—
Yok
Yok
—
Konum özellikleri
—
—
Var
Evet
—
USB standardı
—
—
USB Type‑C
Type-C
—
eSIM
—
—
Yok
Yok
—
SIM sayısı
—
—
Çift SIM
Çift SIM
—
Çift SIM
—
Var
Var
Var
—
Wi‑Fi erişim noktası
—
—
Var
Var
—
Wi‑Fi Direct
—
—
Var
Var
Var
VoLTE
—
—
Var
Var
—
Bluetooth Low Energy
—
—
Var
Var
—

✓Yazılım ve güvenlik6 özellik

İşletim sistemi, güncelleme ve biyometrik güvenlik

İşletim sistemi
MagicUI 6.1 (based on Android 12)
Android 10
Android
Android
Android
Kullanıcı arayüzü
MagicUI 6.1
—
One UI 7
USB Type-C
—
Güncelleme desteği
—
—
Güvenlik güncellemeleri 31 Ağustos 2031'e kadar
31 Mart 2032
—
Parmak izi okuyucu
Var
—
Var
Var
—
Yüz tanıma
Var
—
Var
Var
—
Sensörler
Gravity Sensor, Fingerprint Sensor, Gyroscope, Compass, Ambient Light Sensor
—
İvmeölçer, Parmak izi sensörü, Jiroskop, Jeomanyetik sensör, Işık sensörü, Sanal yakınlık algılama
accelerometer, gyroscope, proximity, compass, hall
—

◈Sensörler ve kullanım özellikleri6 özellik

Hareket, yön, ortam ve dokunsal geri bildirim bileşenleri

Titreşim
—
—
Var
Var
—
İvmeölçer
—
—
Var
Var
—
Jiroskop
—
—
Var
Var
—
Yakınlık sensörü
—
—
Var
Var
—
Ortam ışığı sensörü
—
—
Var
Var
—
Dijital pusula
—
—
Var
Var
—

♫Çoklu ortam5 özellik

Hoparlör, ses teknolojileri ve medya özellikleri

Stereo hoparlör
—
Var
Yok
Var
Var
Hoparlör özellikleri
—
—
Mono
Stereo
—
3.5 mm ses çıkışı
Type-C
Var
USB Type-C
USB Type-C
USB Type-C
Dolby desteği
—
—
Yok
Yok
—
FM radyo
—
—
Yok
Var
—

#Model ve sürüm bilgileri5 özellik

Cihazın pazara çıkışı, model kodu ve varyant kimliği

Tanıtım / çıkış tarihi
—
—
2025-12-15
2024
—
Çıkış yılı
—
—
2.025
2.026ÖNE ÇIKAN
—
Model kodu
—
—
SM-A176B
SM-A376BZWBTUR
SM-G766BZKDTUR
Garanti
—
—
—
6 years
—
Garanti süresi
—
—
2 yıl
6 yılÖNE ÇIKAN
—

◫İleri ekran ölçümleri9 özellik

Parlaklık, renk, PWM ve dokunmatik panel ayrıntıları

Tipik parlaklık
—
—
—
1.000 nit
—
Ekran renk sayısı
1.07B colours
—
16M
16M
—
Renk derinliği
—
—
16 milyon
10
—
Renk gamı
—
—
—
FHD Super AMOLED
—
PWM karartma frekansı
—
—
480 Hz
—
—
Ekran çözünürlük standardı
FHD+
FHD+
FHD+
FHD
FHD+
Ekran özellikleri
—
—
Super AMOLED, 90 Hz
Super AMOLED, Vision Booster, Eye Care
—
Ekran dayanıklılığı
—
—
Corning Gorilla Glass Victus
IP68
—
Ekran sayısı
—
—
1
1
—

◎Kamera optiği ve görüntü işleme13 özellik

Sensör, optik, odaklama ve video yetenekleri

Ana kamera diyaframı
—
—
f/1.8, f/2.2, f/2.4
f/1.8
—
Ana kamera sensörü
—
—
Samsung S5KJN1
OIS
—
Piksel boyutu
—
—
0,64
50ÖNE ÇIKAN
—
Otomatik odaklama
—
—
Var
Var
Var
Makro kamera
—
—
Var
5 MP
—
Derinlik kamerası
—
—
Var
—
—
Dijital yakınlaştırma
—
—
10×
Digital Zoom 10x'e kadar
—
Video sabitleme
—
—
Var
OIS
—
Video özellikleri
Support 1080P video shooting
—
FHD 1920x1080@30fps, HD 120fps slow motion
—
—
Ön kamera diyaframı
—
—
f/2.0
F2.2
—
Kamera sensör boyutu
—
—
Samsung S5KJN1
OIS
—
İkincil arka kamera
—
—
5 MP ultra geniş + 2 MP makro
8 MP
—
Ön kamera video FPS
—
—
30 fps
—
—

CPUİşlemci, GPU ve yapay zekâ10 özellik

Çekirdek kümeleri, mimari, üretim süreci ve grafik birimi

CPU çekirdek kümeleri
—
—
2
Octa-core
—
İşlemci mimarisi
—
—
ARMv9-A
64-bit
—
Komut seti / bit
—
—
ARM64
—
—
Performans çekirdeği
—
—
2
—
—
Verimlilik çekirdeği
—
—
6
—
—
GPU çekirdeği / işlem birimi
—
—
2
—
—
Yapay zekâ işlemcisi
—
—
Var
—
—
Soğutma sistemi
—
—
Yok
Liquid Cooling
—
Hücresel modem
—
—
Integrated 5G
5G
—
İşlemci (SoC) markası
Qualcomm
Qualcomm
exynos
MediaTek
Qualcomm

RAMBellek ve depolama performansı1 özellik

Bellek türü, bant genişliği ve depolama sınıfı

Bellek bant genişliği
—
—
—
LPDDR4X
—

ϟBatarya ölçümleri ve şarj protokolleri5 özellik

Enerji kapasitesi, şarj süresi ve güç protokolleri

Batarya enerjisi
—
—
—
19,05 Wh
—
Ölçülen kullanım süresi
—
—
18 saat
—
—
Hızlı şarj gücü (maks.)
40 W
18 W
25 W
45 WÖNE ÇIKAN
—
Batarya özellikleri
Lithium Polymer Battery
—
non-removable
Li-ion
—
Şarj sonrası pil süresi
—
—
18 saat
—
—

◇Ayrıntılı gövde ölçüleri3 özellik

Cihazın boy, en ve dayanıklılık sınıfı

Boy
161,6 mm
161,64 mm
164,4 mm
162,9 mm
168,6 mmÖNE ÇIKAN
En
73,9 mm
71,1 mm
77,9 mm
78,2 mm
79,9 mmÖNE ÇIKAN
Suya dayanıklılık seviyesi
—
—
IP54
Var
—

⌁İleri ağ ve bağlantı özellikleri9 özellik

Bant, MIMO, UWB, USB hızı ve harici ekran desteği

Mobil ağ teknolojileri
—
—
2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD/TDD, 5G Sub-6 FDD/TDD
2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD, 5G Sub6 FDD, 5G Sub6 TDD
2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD, 5G Sub6 FDD, 5G Sub6 TDD
Desteklenen ağ bantları
5G:NR 4G (LTE FDD/FDD) 3G (WCDMA) 2G (GSM)
—
—
—
—
Wi-Fi frekansları
2.4 GHz and 5 GHz
—
2.4, 5
—
—
USB veri hızı
—
—
2
—
—
Wi-Fi kanalları
2.4 GHz and 5 GHz
—
2,4 GHz ve 5 GHz
—
—
USB bağlantı tipi
USB Type-C, USB 2.0
USB Type-C
USB Type‑C
USB Type-C
USB Type-C
USB versiyonu
—
2.0
USB 2.0
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1
Ses çıkışı
—
3,5 mm kulaklık çıkışı
USB Type‑C
—
—
Navigasyon özellikleri
Support GPS/AGPS/GLONASS/BeiDou/ Galileo
—
GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS

✓Yazılım ömrü ve güncelleme4 özellik

Cihazın çıkış yazılımı ve üretici destek taahhüdü

Çıkış işletim sistemi
—
—
Android
—
—
İşletim sistemi versiyonu
—
—
15
—
—
Büyük sürüm güncellemesi
—
—
6
—
—
Güvenlik desteği
—
—
6 yıl
—
—
Bu senaryoya göre ilk seçenek

Toplam maliyeti kontrol et.

S
Galaxy A17 5G 128 GB34 teklif, en düşük 15.043,9 TL
Güvenilir fiyatları gör →
KULLANIM AMACINA GÖRE OKU

Bu fark senin için ne demek?

Bir ölçütte önde olmak, her açıdan daha iyi telefon olmak değildir. Önceliğinle eşleşen farkı ve kaynağını birlikte incele.

Dosya ve uygulama alanı

Bu ölçütte aynı teknik değer bildiriliyor.

Depolama miktarı; kullanılabilir alan ve depolama hızı farklıdır.

Taşıma ve elde tutma

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB daha düşük ağırlıkta.

Üretici ağırlığıdır. Ekran ve gövde ölçülerini de kontrol et.

Ekran akıcılığı

Tüm modeller için kaynaklı değer yok; bu ölçütte eksiksiz sıralama yapamıyoruz.

  • Honor X9a 6 GB RAM 128 GBKaynaklı değer yok
  • Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB90 HzKaynak ↗
  • Galaxy A17 5G 128 GB90 HzKaynak ↗
  • Galaxy A37 5G 128 GB120 HzKaynak ↗
  • Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB120 HzKaynak ↗
Yenileme desteğidir; her oyunda bu FPS'e ulaşılacağını göstermez.

Pil kapasitesi

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB daha yüksek pil kapasitesi sunuyor.

Kapasite karşılaştırmasıdır; tek şarjla kullanım süresi testi değildir.
KAYNAKLI HIZLI ÖZET

Hangi fark senin için önemli?

Kararı kolaylaştıran doğrulanmış bilgiler. Belirtilmeyen bir özellik eksikliği avantaj olarak sayılmaz.

Telefonların kaynaklı temel özellikleri
ÖzellikHonor X9a 6 GB RAM 128 GBMotorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GBGalaxy A17 5G 128 GBGalaxy A37 5G 128 GBSamsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB
Ekran6,67 inç6,7 inç6,7 inç6,7 inç6,6 inç
Depolama128 GB128 GB128 GB128 GB128 GB
RAM6 GB6 GB6 GB6 GB6 GB
Pil kapasitesi5.100 mAh4.500 mAh5.000 mAh5.000 mAh4.350 mAh
Ağırlık175 g188 g192 g196 g240 g
Bilgi kaynakları ve değerlendirme yöntemi

Yalnızca kaynak kanıtı bulunan değerler karşılaştırılır. RAM, megapiksel, pil kapasitesi veya yenileme hızı tek başına ürün kalitesi, fotoğraf kalitesi, pil süresi veya oyun performansı ölçümü değildir. Fiyatlar teklifin doğrulama zamanıyla birlikte gösterilir.

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 4 Eki 2026Motorola Edge (2020) 6 GB RAM 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 2 Eki 2026Galaxy A17 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 4 Eki 2026Galaxy A17 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 9 Eyl 2026Galaxy A17 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy A17 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026Galaxy A17 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 4 Eki 2026Galaxy A17 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 4 Eki 2026Galaxy A37 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 14 Eki 2026Galaxy A37 5G 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 14 Eki 2026Samsung Galaxy XCover7 Pro 6 GB RAM 128 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 3 Eki 2026
KARAR VERİRKEN

Bu karşılaştırmada sık sorulanlar.

Hangi telefon daha hafif?

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB: 175 g. Gövde genişliği ve ekran boyutu da kullanım rahatlığını etkiler.

Hangi telefon daha fazla depolama sunuyor?

Bu modellerin doğrulanmış değeri aynı: 128 GB. Sistem yazılımı kullanılabilir alanın bir bölümünü kullanır.

Hangi telefonun pil kapasitesi daha yüksek?

Honor X9a 6 GB RAM 128 GB: 5.100 mAh. Pil kapasitesi, gerçek kullanım süresi ölçümü değildir.

Fiyatları aynı koşullarda nasıl karşılaştırabilirim?

Aynı RAM ve depolama seçeneğini, ürün durumunu ve garanti koşullarını seç. Kargo ve zorunlu ek ücretler biliniyorsa toplam tutarı esas al; bilinmeyen kargo ücretsiz kabul edilmez. Mağaza bağlantısında stok ve teslimat koşullarını yeniden kontrol et.