178 TEKNİK ALAN · 6 GÜÇ ENDEKSİ

Poco F7 Pro 256 GB vs Poco X7 Pro 512 GB 12 GB vs Xiaomi 15T Pro 512 GB karşılaştırma

Kaynaklı özellikleri yan yana gör; kullanımına göre önemli farkları sade açıklamalarla incele. Teknik endeksler gerçek kullanım testi yerine geçmez.

⚙ Görünüm ayarları
Satır yüksekliği
KARARA NEREDEN BAŞLAMALI?

Önemli farklar, açık dayanaklar.

Önce kullanım amacını seç; ardından kaynaklı farkları ve güncel teklifleri birlikte incele.

Değerlendirme yöntemimiz →
  • X7 Pro ve 15T Pro daha fazla kayıt alanı sunuyor.
  • Poco F7 Pro ve X7 Pro daha yüksek pil kapasitesi sunuyor; gerçek kullanım süresi ayrıca değerlendirilmelidir.
119/178 en az bir cihazda doğrulanmış satır21 ayrıntılı bölüm3 cihaz yan yanaTamamen boş satırlar varsayılan olarak gizlidir. “—” veri bulunmadığını gösterir; sıfır veya “yok” anlamına gelmez.

Tabloları yana kaydırarak diğer telefonları gör. Klavyede sağ ve sol okları kullanabilirsin.

3 ürün karşılaştırılıyor+ Ürün ekle
Poco F7 Pro 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Poco

Poco F7 Pro 256 GB

77Dengeli kullanım skoru
111 doğrulanmış teknik alan
42.043,9 TL2 doğrulanmış teklif
3sayısal üstünlük
Poco X7 Pro 512 GB 12 GB doğrulanmış ürün görseli 1Poco

X7 Pro 512 GB 12 GB

—Karar skoru için veri yetersiz
71 doğrulanmış teknik alan
41.543,9 TL7 doğrulanmış teklif
2sayısal üstünlük
Xiaomi 15T Pro 512 GB doğrulanmış ürün görseli 1Xiaomi

15T Pro 512 GB

—Karar skoru için veri yetersiz
39 doğrulanmış teknik alan
55.043,9 TL4 doğrulanmış teklif
9sayısal üstünlük
TEKNİK BİLGİ GEREKTİRMEDEN

Senin için ne fark eder?

Ayrıntılı tabloya geç ↓

Günlük kullanım için

Mesajlaşma, sosyal medya ve fotoğraflar için depolama, ekran ve elde kullanım dengesine bak. Her alanda tek bir telefonun önde olması gerekmez.

Sıralama için karşılaştırılabilir veri yetersiz.

En az iki model yeterli kaynaklı bilgiye ulaştığında senaryoya göre puan farkı gösterilir. Aşağıdaki doğrulanmış özellikleri şimdiden inceleyebilirsin.

Fotoğraf ve uygulamalar için alan

Depolama, telefonda saklayabileceğin dosyalar için ayrılan alandır. İşletim sistemi de bu alanın bir bölümünü kullanır.

Poco F7 Pro 256 GB
256 GB
X7 Pro 512 GB 12 GB
512 GB
15T Pro 512 GB
512 GB

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Pil kapasitesi

mAh pilin kapasitesini anlatır. Daha yüksek değer tek başına daha uzun kullanım garantisi değildir; ekran, işlemci ve kullanım şekli de etkilidir.

Poco F7 Pro 256 GB
6.000 mAh
X7 Pro 512 GB 12 GB
6.000 mAh
15T Pro 512 GB
5.500 mAh

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranda hareketin akıcılığı

Hz ekranın saniyede kaç kez yenilenebildiğini gösterir. Yüksek değer kaydırmayı daha akıcı gösterebilir; her oyun aynı kare hızına ulaşmaz.

Poco F7 Pro 256 GB
120 Hz
X7 Pro 512 GB 12 GB
120 Hz
15T Pro 512 GB
144 Hz

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranın büyüklüğü

Ekran köşegeninin ölçüsüdür. Büyük ekran içerik izlemeyi kolaylaştırabilir; tek elle kullanım için küçük boyut tercih edebilirsin.

Poco F7 Pro 256 GB
6,67 inç
X7 Pro 512 GB 12 GB
6,67 inç
15T Pro 512 GB
6,83 inç

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri
Bu puan neyi anlatıyor?

Senaryo puanı, seçtiğin ihtiyaca göre mevcut teknik endeksleri farklı ağırlıklarla birleştirir; doğrulanmış fiyat bulunduğunda fiyat avantajı da etkili olabilir. Ürün puanı ise fiyatı içermez.

Puan; laboratuvar testi, oyun FPS ölçümü veya kaç saat pil ömrü alacağın anlamına gelmez. Bazı teknik endeksler sınırlı alt özelliklerle hesaplanabilir; tüm cihazların aynı ayrıntıda ölçüldüğünü varsayma.

Yeterli kaynaklı alanı olmayan modeller sıralamaya alınmaz. Kaynaksız bir değer için “yok” ya da “sıfır” sonucu çıkarma. Kaynak ve kontrol tarihini her temel farkın altında açabilirsin.

Donanım endekslerini ayrıntılı incele Teknik hesaplama yöntemiyle
GÜÇ HARİTASI

Donanım dengesi

Her alan kendi teknik bileşenleriyle 100 üzerinden hesaplanır.

Xworen teknik endeksi · sponsor etkisi yok
İşlemci gücüMimari + çekirdek + üretim
56/100
55/100
59/100En güçlü
Grafik gücüGPU sınıfı + hesap gücü
44/100
43/100
46/100En güçlü
Bellek hızıRAM + depolama standardı
83/100
84/100
85/100En güçlü
Batarya ve şarjKapasite + şarj
88/100En güçlü
88/100En güçlü
85/100
Ekran kalitesiPanel + Hz + parlaklık
92/100En güçlü
83/100
80/100
Kamera sistemiOptik + OIS + video
72/100En güçlü
68/100
57/100

✦Fiyat ve karar özeti

Ürün puanı yalnızca teknik kaliteyi ölçer; fiyat ve mağaza sayısı puanı etkilemez.

Toplam teslim maliyeti
42.043,9 TL
41.543,9 TL
55.043,9 TL
Ürün puanı
76/100ÖNE ÇIKAN
71/100
70/100
Veri güveni
%93ÖNE ÇIKAN
%80
%57
Aktif mağaza teklifi
2 teklif
7 teklifÖNE ÇIKAN
4 teklif

◆Genel cihaz bilgileri4 özellik

Cihaz türü, fiziksel kullanım biçimi ve temel yapı

Cihaz türü
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Gövde tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik ekran
—
Var
—
SIM kart tipi
Nano‑SIM
Nano‑SIM
—

▣Ekran9 özellik

Panel, görüntü kalitesi ve ekran akıcılığı

Ekran boyutu
6,67 inç
6,67 inç
6,83 inçÖNE ÇIKAN
Ekran teknolojisi
AMOLED
CrystalRes AMOLED
AMOLED
Ekran çözünürlüğü
3200 × 1440
2712 × 1220
2772 × 1280
Piksel yoğunluğu
526 PPIÖNE ÇIKAN
—
447 PPI
Ekran yenileme hızı
120 Hz
120 Hz
144 HzÖNE ÇIKAN
Dokunmatik örnekleme
480 Hz
480 Hz
480 Hz
Tepe parlaklık
3.200 nit
3.200 nit
—
HDR desteği
Var
HDR10+ ve Dolby Vision
Var
Ekran koruması
Corning Gorilla Glass 7i
Corning Gorilla Glass 7i
—

◉Kamera8 özellik

Arka ve ön kamera, video ve sabitleme ayrıntıları

Ana kamera
50 MP
50 MP
50 MP
Arka kamera sistemi
50MP main camera Light Fusion 800 image sensor 2.0μm 4-in-1 Super Pixel f/1.6 1/1.55" sensor size 6P lens OIS 8MP ultra-wide camera f/2.2
50 MP OIS destekli ana kameraOISf/1,54'ü 1 arada büyük bir 1,6 μm piksele gruplama1/1,95 inç sensör boyutu6 P lens8 MP ultra geniş açılı kameraf/2,2
Leica Summilux optical lens VARIO-SUMMILUX 1:1.62-3.0/15-115 ASPH. Leica 23mm main camera 50MP Light Fusion 900 image sensor 2.4μm 4-in-1 Super Pixel f/1.62 OIS 23mm equivalent focal length Leica 115mm super telephoto camera 50MP f/3.0 OIS 115mm equivalent focal length Leica 15mm ultra-wide camera 12MP f/2.2 15mm equivalent focal length FOV 120°
Ultra geniş açı kamera
8 MP
8 MP
—
Optik görüntü sabitleme
Var
Var
Var
Video kayıt çözünürlüğü
8K
4K
—
Video kare hızı
—
60 fps
—
Ön kamera
20 MP
20 MP
32 MPÖNE ÇIKAN
Ön kamera video
—
1080p
—

⌘Temel donanım ve performans11 özellik

İşlemci, grafik birimi ve bellek bileşenleri

Yonga seti
Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform
MediaTek Dimensity 8400-Ultra
MediaTek Dimensity 9400+
İşlemci
Snapdragon 8 Gen 3 Mobile Platform
—
1 x Cortex-X925, up to 3.73GHz 3 x Cortex-X4, up to 3.3GHz 4 x Cortex-A720, up to 2.4GHz
İşlemci çekirdeği
8
8
—
En yüksek işlemci hızı
3,3 GHz
3,25 GHz
3,73 GHzÖNE ÇIKAN
Grafik işlemcisi
Adreno GPU
Mali-G720
Immortalis-G925 MC12
Üretim teknolojisi
4 nm
4 nm
3 nmÖNE ÇIKAN
RAM
12 GB
12 GB
12 GB
RAM türü
LPDDR5X
LPDDR5X
LPDDR5X
Dahili depolama
256 GB
512 GBÖNE ÇIKAN
512 GBÖNE ÇIKAN
Depolama türü
UFS 4.1
UFS 4.0
UFS 4.1
Hafıza kartı desteği
Yok
—
—

ϟBatarya ve şarj6 özellik

Pil kapasitesi ve kablolu/kablosuz şarj özellikleri

Batarya kapasitesi
6.000 mAhÖNE ÇIKAN
6.000 mAhÖNE ÇIKAN
5.500 mAh
Batarya teknolojisi
lithium polymer
—
—
Hızlı şarj
90 W
90 W
90 W
Kablosuz şarj
Yok
—
—
Ters şarj
Yok
—
—
Şarj bağlantısı
USB Type-C
USB Type-C
USB-C

◇Tasarım ve dayanıklılık8 özellik

Boyut, ağırlık, malzeme ve koruma sertifikaları

Boyutlar
—
160,75 × 75,24 × 8,29 mm (plastik) / 8,43 mm (PU)
—
Ağırlık
—
—
210 g
Kalınlık
8,12 mm
—
7,96 mmÖNE ÇIKAN
Çerçeve malzemesi
6-series aerial aluminum
—
—
Arka kapak malzemesi
Panda-X
—
—
Renk seçenekleri
Blue, Silver, Black
Siyah, Yeşil, Sarı
—
Suya dayanıklılık
IP68
—
IP68
Toza dayanıklılık
IP6X
—
—

⌁Ağ ve bağlantılar13 özellik

Mobil ağ, kablosuz bağlantı, konum ve SIM özellikleri

5G desteği
Var
Var
—
4.5G / LTE
Var
Var
—
Wi‑Fi
Wi‑Fi 7
Wi-Fi Protokol
—
Bluetooth
5.4
6.0
6.0
NFC
Var
Var
Var
Kızılötesi
Var
Var
—
Konum özellikleri
Var
Var
—
USB standardı
USB‑C
USB Type-C
—
eSIM
Yok
—
—
SIM sayısı
Çift SIM
Çift SIM
—
Çift SIM
Var
Var
Var
Wi‑Fi Direct
Var
—
—
VoLTE
Var
—
—

✓Yazılım ve güvenlik5 özellik

İşletim sistemi, güncelleme ve biyometrik güvenlik

İşletim sistemi
Powered by Xiaomi HyperOS 2
Xiaomi HyperOS 2
Xiaomi HyperOS 2
Kullanıcı arayüzü
Xiaomi HyperOS
Xiaomi HyperOS 2
—
Parmak izi okuyucu
Var
Var
Var
Yüz tanıma
Var
Var
Var
Sensörler
Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Electronic compass | Gyroscope | IR blaster | Flicker sensor | X-axis linear vibration motor
Yakınlık sensörü | 360° Ortam ışığı sensörü | İvme Ölçer | Titreşim Sensörü | Elektronik pusula | Kızılötesi verici | Jiroskop | X eksenli doğrusal titreşim motoru
Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Gyroscope | Electronic compass | IR blaster | Flicker sensor | X-axis linear vibration motor | Color temperature sensor

◈Sensörler ve kullanım özellikleri6 özellik

Hareket, yön, ortam ve dokunsal geri bildirim bileşenleri

Titreşim
X-axis linear vibration motor
—
—
İvmeölçer
Var
—
—
Jiroskop
Var
Var
—
Yakınlık sensörü
Var
—
—
Ortam ışığı sensörü
Var
—
—
Dijital pusula
Var
Var
—

♫Çoklu ortam5 özellik

Hoparlör, ses teknolojileri ve medya özellikleri

Stereo hoparlör
Var
Var
—
Hoparlör özellikleri
Stereo speakers, 3-Mic array, Hi-Res Audio Wireless, Dolby Atmos
—
—
3.5 mm ses çıkışı
USB Type-C
—
—
Dolby desteği
Var
Dolby Atmos
—
FM radyo
Yok
—
—

#Model ve sürüm bilgileri1 özellik

Cihazın pazara çıkışı, model kodu ve varyant kimliği

Çıkış yılı
2.025
—
—

◫İleri ekran ölçümleri9 özellik

Parlaklık, renk, PWM ve dokunmatik panel ayrıntıları

Tipik parlaklık
—
700 nit
—
Ekran renk sayısı
68.000.000.000
—
—
Renk derinliği
12
12 bit
—
Renk gamı
DCI-P3
DCI-P3
—
PWM karartma frekansı
3.840 HzÖNE ÇIKAN
1.920 Hz
—
Ekran çözünürlük standardı
WQHD+
FHD+
FHD+
Ekran özellikleri
Flow AMOLED DotDisplay, 120Hz, HDR10+, Dolby Vision, Original Color PRO
AdaptiveSync, Pro HDR ekran, Uyarlanabilir HDR ekran, Okuma modu
HDR, 480 Hz dokunmatik örnekleme
Ekran dayanıklılığı
Corning Gorilla Glass 7i
Corning Gorilla Glass 7i
Corning Gorilla Glass 7
Ekran sayısı
1
—
—

◎Kamera optiği ve görüntü işleme11 özellik

Sensör, optik, odaklama ve video yetenekleri

Ana kamera diyaframı
—
f/1.5
—
Ana kamera sensörü
Light Fusion 800
—
—
Piksel boyutu
2
1,6 µm (4'ü 1 arada)
—
Otomatik odaklama
Var
Var
—
Dijital yakınlaştırma
20
—
—
Video sabitleme
Var
—
—
Video özellikleri
8K, 4K, Slow motion, Time-lapse, ShootSteady, Director mode, Dual video
—
—
Ön kamera diyaframı
2,2
f/2.2
—
Kamera sensör boyutu
1/1.55"
1/1,95 inç
—
İkincil arka kamera
8MP ultra-wide camera
Ultra geniş: 8 MP
—
Ön kamera video FPS
30, 60
30 fps
—

CPUİşlemci, GPU ve yapay zekâ6 özellik

Çekirdek kümeleri, mimari, üretim süreci ve grafik birimi

CPU çekirdek kümeleri
1, 3, 2, 2
—
—
İşlemci mimarisi
X4 + A720 + A520
—
—
Verimlilik çekirdeği
2
—
—
Yapay zekâ işlemcisi
Hexagon Processor
—
—
Soğutma sistemi
Xiaomi IceLoop
—
—
İşlemci (SoC) markası
Qualcomm
MediaTek
MediaTek

ϟBatarya ölçümleri ve şarj protokolleri4 özellik

Enerji kapasitesi, şarj süresi ve güç protokolleri

Tam şarj süresi
37 dk
—
—
USB Power Delivery
Var
—
—
Hızlı şarj gücü (maks.)
90 W
90 W
90 W
Batarya özellikleri
6000mAh, Dual-cell configuration, 4.5V charging limit voltage, Xiaomi encryption fast charging
—
—

◇Ayrıntılı gövde ölçüleri3 özellik

Cihazın boy, en ve dayanıklılık sınıfı

Boy
160,26 mm
160,75 mm
162,7 mmÖNE ÇIKAN
En
74,95 mm
75,24 mm
77,9 mmÖNE ÇIKAN
Suya dayanıklılık seviyesi
IP68
—
IP68

⌁İleri ağ ve bağlantı özellikleri8 özellik

Bant, MIMO, UWB, USB hızı ve harici ekran desteği

Mobil ağ teknolojileri
GSM, WCDMA, LTE, SA, NSA
—
—
Desteklenen ağ bantları
Dual SIM (nano SIM + nano SIM) Network bands: Supports 5G* / 4G / 3G/ 2G 5G SA: n1/3/5/7/8/20/26/28/38/40/41/66/77/78/2/48 5G NSA: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78 4G LTE TDD: B38/40/41/42/48 4G LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/18/19/20/26/28/66 3G WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19 2G GSM: 2/3/5/8 Supports 4x4 MIMO *5G connectivity may vary based on region availability and local operator support. Wireless Networks Wi-Fi Protocol: Wi-Fi 7/ Wi-Fi 6/ Wi-Fi 5/ Wi-Fi 4 and 802.11a/b/g *Wi-Fi 7/Wi-Fi 6 capability may vary based on regional availability and local network support. Wi-Fi connectivity (including Wi-Fi frequency bands, Wi-Fi standards and other features as ratified in IEEE Standard 802.11 specifications) may vary based on regional availability and local network support. The function may be added via OTA when and where applicable. WLAN frequency: 2.4G Wi-Fi | 5G Wi-Fi Supports 2x2 MIMO, Wi-Fi Direct, Miracast Bluetooth 5.4, Dual-Bluetooth Supports SBC / AAC / AptX / AptX HD / AptX Adaptive / LDAC / LHDC 5.0 / LC3 / ASHA / Auracast
5G SA n1/2/3/5/7/8/20/26/28/38/40/41/48/66/77/78; 5G NSA n1/3/5/7/8/28/38/40/41/77/78
Dual SIM (nano SIM + nano SIM or nano SIM + eSIM or eSIM + eSIM) *Use of eSIM requires a wireless service plan. This service plan may be subject to certain restrictions of use on switching service providers and roaming (even after contract expiration). eSIM availability may vary depending on country/region and carrier. For more details, please contact your carrier for more information. Network bands GSM: 2/3/5/8 WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19 LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/25/26/28/32/66/71 LTE TDD: B38/39/40/41/42/48 5G SA: n1/2/3/5/7/8/12/20/25/26/28/38/40/41/48/66/71/75/77/78 5G NSA: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/71/75/77/78 Wireless Networks Wi-Fi 7 capability *Wi-Fi 7/Wi-Fi 6E/Wi-Fi 6 capability may vary based on regional availability and local network support. *Wi-Fi connectivity (including Wi-Fi frequency bands, Wi-Fi standards and other features as ratified in IEEE Standard 802.11 specifications) may vary based on regional availability and local network support. The function may be added via OTA when and where applicable. Supports 2x2 MIMO, WiFi Direct Bluetooth 6.0, Dual-Bluetooth
Wi-Fi frekansları
2.4, 5
—
—
Wi-Fi MIMO
2x2 MIMO
—
—
Harici ekran çıkışı
Yok
—
—
Wi-Fi kanalları
2.4, 5
—
—
USB bağlantı tipi
Type-C
USB Type-C
USB-C
Navigasyon özellikleri
Beidou, GPS L1 + L5, Galileo, GLONASS, QZSS, NavIC, A-GPS, Dual-frequency positioning
GPS L1+L5, Galileo E1+E5a, GLONASS G1, BeiDou B1I+B2a+B1C, NavIC L5
GPS: L1+L5 Galileo: E1+E5a+E5b | GLONASS: G1 | Beidou | QZSS: L1+L5 | NavIC: L5 GPS supplementary positioning | Electronic compass | Wireless network | Data network | MPE

✓Yazılım ömrü ve güncelleme2 özellik

Cihazın çıkış yazılımı ve üretici destek taahhüdü

Çıkış işletim sistemi
Xiaomi HyperOS 2
—
—
İşletim sistemi versiyonu
Xiaomi HyperOS 2
—
—

♫Ses kayıt ve oynatma2 özellik

Mikrofon dizilimi ve yüksek çözünürlüklü ses desteği

Mikrofon sistemi
3
—
—
Hi-Res Audio
Var
Var
—
KULLANIM AMACINA GÖRE OKU

Bu fark senin için ne demek?

Bir ölçütte önde olmak, her açıdan daha iyi telefon olmak değildir. Önceliğinle eşleşen farkı ve kaynağını birlikte incele.

Dosya ve uygulama alanı

X7 Pro 512 GB 12 GB, 15T Pro 512 GB daha yüksek depolama sunuyor.

Depolama miktarı; kullanılabilir alan ve depolama hızı farklıdır.

Taşıma ve elde tutma

Tüm modeller için kaynaklı değer yok; bu ölçütte eksiksiz sıralama yapamıyoruz.

  • Poco F7 Pro 256 GBKaynaklı değer yok
  • X7 Pro 512 GB 12 GBKaynaklı değer yok
  • 15T Pro 512 GB210 gKaynak ↗
Üretici ağırlığıdır. Ekran ve gövde ölçülerini de kontrol et.

Ekran akıcılığı

15T Pro 512 GB daha yüksek yenileme hızı sunuyor.

Yenileme desteğidir; her oyunda bu FPS'e ulaşılacağını göstermez.

Pil kapasitesi

Poco F7 Pro 256 GB, X7 Pro 512 GB 12 GB daha yüksek pil kapasitesi sunuyor.

Kapasite karşılaştırmasıdır; tek şarjla kullanım süresi testi değildir.
KAYNAKLI HIZLI ÖZET

Hangi fark senin için önemli?

Kararı kolaylaştıran doğrulanmış bilgiler. Belirtilmeyen bir özellik eksikliği avantaj olarak sayılmaz.

Telefonların kaynaklı temel özellikleri
ÖzellikPoco F7 Pro 256 GBX7 Pro 512 GB 12 GB15T Pro 512 GB
Ekran6,67 inç6,67 inç6,83 inç
Depolama256 GB512 GB512 GB
RAM12 GB12 GB12 GB
Pil kapasitesi6.000 mAh6.000 mAh5.500 mAh
AğırlıkKaynakta doğrulanmadıKaynakta doğrulanmadı210 g
Bilgi kaynakları ve değerlendirme yöntemi

Yalnızca kaynak kanıtı bulunan değerler karşılaştırılır. RAM, megapiksel, pil kapasitesi veya yenileme hızı tek başına ürün kalitesi, fotoğraf kalitesi, pil süresi veya oyun performansı ölçümü değildir. Fiyatlar teklifin doğrulama zamanıyla birlikte gösterilir.

Poco F7 Pro 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 13 Eki 2026Poco F7 Pro 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 18 Ağu 2026X7 Pro 512 GB 12 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 3 Eki 202615T Pro 512 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 13 Eki 2026
KARAR VERİRKEN

Bu karşılaştırmada sık sorulanlar.

Hangi telefon daha fazla depolama sunuyor?

X7 Pro 512 GB 12 GB ve 15T Pro 512 GB: 512 GB. Sistem yazılımı kullanılabilir alanın bir bölümünü kullanır.

Hangi telefonun pil kapasitesi daha yüksek?

Poco F7 Pro 256 GB ve X7 Pro 512 GB 12 GB: 6.000 mAh. Pil kapasitesi, gerçek kullanım süresi ölçümü değildir.

Fiyatları aynı koşullarda nasıl karşılaştırabilirim?

Aynı RAM ve depolama seçeneğini, ürün durumunu ve garanti koşullarını seç. Kargo ve zorunlu ek ücretler biliniyorsa toplam tutarı esas al; bilinmeyen kargo ücretsiz kabul edilmez. Mağaza bağlantısında stok ve teslimat koşullarını yeniden kontrol et.