178 TEKNİK ALAN · 6 GÜÇ ENDEKSİ

Xiaomi Redmi Note 14 5G 256 GB vs TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GB vs Xiaomi Redmi 13 8 GB RAM 256 GB vs Xiaomi Redmi Note 14 256 GB karşılaştırma

Kaynaklı özellikleri yan yana gör; kullanımına göre önemli farkları sade açıklamalarla incele. Teknik endeksler gerçek kullanım testi yerine geçmez.

⚙ Görünüm ayarları
Satır yüksekliği
KARARA NEREDEN BAŞLAMALI?

Önemli farklar, açık dayanaklar.

Önce kullanım amacını seç; ardından kaynaklı farkları ve güncel teklifleri birlikte incele.

Değerlendirme yöntemimiz →
  • Redmi Note 14 daha yüksek pil kapasitesi sunuyor; gerçek kullanım süresi ayrıca değerlendirilmelidir.
114/178 en az bir cihazda doğrulanmış satır21 ayrıntılı bölüm4 cihaz yan yanaTamamen boş satırlar varsayılan olarak gizlidir. “—” veri bulunmadığını gösterir; sıfır veya “yok” anlamına gelmez.

Tabloları yana kaydırarak diğer telefonları gör. Klavyede sağ ve sol okları kullanabilirsin.

4 ürün karşılaştırılıyor+ Ürün ekle
Xiaomi Redmi Note 14 5G 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Xiaomi

Redmi Note 14 5G 256 GB

—Karar skoru için veri yetersiz
59 doğrulanmış teknik alan
18.569,9 TL15 doğrulanmış teklif
9sayısal üstünlük
Xiaomi Redmi 13 8 GB RAM 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Xiaomi

Redmi 13 8 GB RAM 256 GB

—Karar skoru için veri yetersiz
41 doğrulanmış teknik alan
15.043,9 TL3 doğrulanmış teklif
4sayısal üstünlük
Xiaomi Redmi Note 14 256 GB doğrulanmış ürün görseli 1Xiaomi

Redmi Note 14 256 GB

53Dengeli kullanım skoru
113 doğrulanmış teknik alan
18.473,95 TL8 doğrulanmış teklif
6sayısal üstünlük
TEKNİK BİLGİ GEREKTİRMEDEN

Senin için ne fark eder?

Ayrıntılı tabloya geç ↓

Günlük kullanım için

Mesajlaşma, sosyal medya ve fotoğraflar için depolama, ekran ve elde kullanım dengesine bak. Her alanda tek bir telefonun önde olması gerekmez.

Sıralama için karşılaştırılabilir veri yetersiz.

En az iki model yeterli kaynaklı bilgiye ulaştığında senaryoya göre puan farkı gösterilir. Aşağıdaki doğrulanmış özellikleri şimdiden inceleyebilirsin.

Pil kapasitesi

mAh pilin kapasitesini anlatır. Daha yüksek değer tek başına daha uzun kullanım garantisi değildir; ekran, işlemci ve kullanım şekli de etkilidir.

Redmi Note 14 5G 256 GB
5.110 mAh
TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GB
5.000 mAh
Redmi 13 8 GB RAM 256 GB
5.030 mAh
Redmi Note 14 256 GB
5.500 mAh

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranın büyüklüğü

Ekran köşegeninin ölçüsüdür. Büyük ekran içerik izlemeyi kolaylaştırabilir; tek elle kullanım için küçük boyut tercih edebilirsin.

Redmi Note 14 5G 256 GB
6,67 inç
TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GB
6,67 inç
Redmi 13 8 GB RAM 256 GB
6,79 inç
Redmi Note 14 256 GB
6,67 inç

Kaynaklı değerler farklı; anlamını kullanım ihtiyacınla birlikte değerlendir.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Elde ve cepte ağırlık

Daha düşük ağırlık taşımayı kolaylaştırabilir. Rahat tutuş için telefonun boyutlarına ve kendi tercihine de bak.

Redmi Note 14 5G 256 GB
190 g
TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GB
Doğrulanmış bilgi yok
Redmi 13 8 GB RAM 256 GB
205 g
Redmi Note 14 256 GB
196,5 g

3/4 modelin bilgisi kaynaklı. Eksik veri, özelliğin bulunmadığı anlamına gelmez.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri

Ekranda hareketin akıcılığı

Hz ekranın saniyede kaç kez yenilenebildiğini gösterir. Yüksek değer kaydırmayı daha akıcı gösterebilir; her oyun aynı kare hızına ulaşmaz.

Redmi Note 14 5G 256 GB
120 Hz
TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GB
Doğrulanmış bilgi yok
Redmi 13 8 GB RAM 256 GB
90 Hz
Redmi Note 14 256 GB
120 Hz

3/4 modelin bilgisi kaynaklı. Eksik veri, özelliğin bulunmadığı anlamına gelmez.

Kaynaklar ve kontrol tarihleri
Bu puan neyi anlatıyor?

Senaryo puanı, seçtiğin ihtiyaca göre mevcut teknik endeksleri farklı ağırlıklarla birleştirir; doğrulanmış fiyat bulunduğunda fiyat avantajı da etkili olabilir. Ürün puanı ise fiyatı içermez.

Puan; laboratuvar testi, oyun FPS ölçümü veya kaç saat pil ömrü alacağın anlamına gelmez. Bazı teknik endeksler sınırlı alt özelliklerle hesaplanabilir; tüm cihazların aynı ayrıntıda ölçüldüğünü varsayma.

Yeterli kaynaklı alanı olmayan modeller sıralamaya alınmaz. Kaynaksız bir değer için “yok” ya da “sıfır” sonucu çıkarma. Kaynak ve kontrol tarihini her temel farkın altında açabilirsin.

Donanım endekslerini ayrıntılı incele Teknik hesaplama yöntemiyle
GÜÇ HARİTASI

Donanım dengesi

Her alan kendi teknik bileşenleriyle 100 üzerinden hesaplanır.

Xworen teknik endeksi · sponsor etkisi yok
İşlemci gücüMimari + çekirdek + üretim
26/100En güçlü
26/100En güçlü
12/100
20/100
Grafik gücüGPU sınıfı + hesap gücü
20/100En güçlü
—doğrulanıyor
9/100
16/100
Bellek hızıRAM + depolama standardı
53/100
49/100
53/100
55/100En güçlü
Batarya ve şarjKapasite + şarj
66/100
63/100
63/100
68/100En güçlü
Ekran kalitesiPanel + Hz + parlaklık
67/100
46/100
46/100
70/100En güçlü
Kamera sistemiOptik + OIS + video
74/100En güçlü
60/100
48/100
50/100

✦Fiyat ve karar özeti

Ürün puanı yalnızca teknik kaliteyi ölçer; fiyat ve mağaza sayısı puanı etkilemez.

Toplam teslim maliyeti
18.569,9 TL
18.000 TL
15.043,9 TL
18.473,95 TL
Ürün puanı
56/100ÖNE ÇIKAN
50/100
41/100
51/100
Veri güveni
%71
%43
%59
%82ÖNE ÇIKAN
Aktif mağaza teklifi
15 teklifÖNE ÇIKAN
2 teklif
3 teklif
8 teklif

◆Genel cihaz bilgileri6 özellik

Cihaz türü, fiziksel kullanım biçimi ve temel yapı

Cihaz türü
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Akıllı telefon
Gövde tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik bar tipi
Dokunmatik ekran
—
—
—
Var
Fiziksel klavye
—
—
—
Yok
Çıkarılabilir batarya
—
—
—
Yok
SIM kart tipi
Nano‑SIM
—
—
Nano‑SIM

▣Ekran11 özellik

Panel, görüntü kalitesi ve ekran akıcılığı

Ekran boyutu
6,67 inç
6,67 inç
6,79 inçÖNE ÇIKAN
6,67 inç
Ekran teknolojisi
AMOLED
AMOLED
LCD
AMOLED
Ekran çözünürlüğü
2400 × 1080
—
2460 × 1080
2400 x 1080 pixels
Piksel yoğunluğu
394 PPI
—
396 PPIÖNE ÇIKAN
395 PPI
Ekran yenileme hızı
120 HzÖNE ÇIKAN
—
90 Hz
120 HzÖNE ÇIKAN
Dokunmatik örnekleme
—
—
—
240 Hz
Tepe parlaklık
2.100 nitÖNE ÇIKAN
—
—
1.800 nit
Ekran oranı
—
—
—
20:9
HDR desteği
—
—
—
Yok
Ekran koruması
Corning Gorilla Glass 5
—
—
Corning Gorilla Glass 5
Her zaman açık ekran
—
—
—
Yok

◉Kamera11 özellik

Arka ve ön kamera, video ve sabitleme ayrıntıları

Ana kamera
108 MPÖNE ÇIKAN
64 MP
108 MPÖNE ÇIKAN
108 MPÖNE ÇIKAN
Arka kamera sistemi
108MP+8MP+2MP triple camera 108MP main camera Optical Image Stabilization (OIS) 0.64μm, 9in1 1.92μm f/1.7 6P lens 1/1.67” sensor size 8MP ultra-wide camera f/2.2 2MP macro camera f/2.4
Kamera: Ön Kamera: 32 MP | Çift Flaş | Arka Kamera: 64 MP (RGBW + G + P, OIS)/2 MP (Makro)/2 MP (Bokeh)/Dörtlü Flaş (Halka Flaş)
108MP super-clear main camera 6P lens, f/1.75 2MP macro camera f/2.4 filmCamera | Custom Frame | 108MP mode | HDR mode | Night mode Portrait mode | Time-lapse Rear video recording 1080p (1920x1080) HD video recording at 30 fps 720p (1280x720) HD video recording at 30 fps
Triple Cam
Ultra geniş açı kamera
8 MP
—
—
Yok
Telefoto kamera
—
—
—
Yok
Optik yakınlaştırma
—
—
—
Hayır
Optik görüntü sabitleme
Var
Var
—
Yok
Video kayıt çözünürlüğü
1080p
—
—
1080p (Full HD)
Video kare hızı
—
—
—
60 fps
Ön kamera
20 MP
32 MPÖNE ÇIKAN
13 MP
20 MP
Ön kamera video
—
—
—
1080p
Kamera flaşı
—
Var
—
Var

⌘Temel donanım ve performans11 özellik

İşlemci, grafik birimi ve bellek bileşenleri

Yonga seti
Dimensity 7025-Ultra
Dimensity 8050
MediaTek Helio G91-Ultra processor
MediaTek Helio G99
İşlemci
Octa-core processor, up to 2.5GHz
—
Cortex-A55+Cortex-A75 Max CPU frequency: 2.0GHz
Helio G99 Ultra
İşlemci çekirdeği
8
8
8
8
En yüksek işlemci hızı
2,5 GHzÖNE ÇIKAN
—
—
2,2 GHz
Grafik işlemcisi
IMG BXM-8-256
—
Mali-G52 MC2
Mali-G57 MC2
Üretim teknolojisi
6 nmÖNE ÇIKAN
—
12 nm
6 nmÖNE ÇIKAN
RAM
8 GB
8 GB
8 GB
8 GB
RAM türü
LPDDR4X
—
LPDDR4X
LPDDR4X
Dahili depolama
256 GB
256 GB
256 GB
256 GB
Depolama türü
UFS2.2
—
eMMC 5.1
UFS 2.2
Hafıza kartı desteği
Var
—
Var
microSD 1 TB'a kadar

ϟBatarya ve şarj5 özellik

Pil kapasitesi ve kablolu/kablosuz şarj özellikleri

Batarya kapasitesi
5.110 mAh
5.000 mAh
5.030 mAh
5.500 mAhÖNE ÇIKAN
Hızlı şarj
45 WÖNE ÇIKAN
33 W
33 W
33 W
Kablosuz şarj
—
—
—
Yok
Ters şarj
—
—
—
Yok
Şarj bağlantısı
—
—
USB Type-C
USB Type-C

◇Tasarım ve dayanıklılık6 özellik

Boyut, ağırlık, malzeme ve koruma sertifikaları

Boyutlar
162,4 × 75,7 × 7,99 mm
—
—
163,25 × 76,55 × 8,16 mm
Ağırlık
190 gÖNE ÇIKAN
—
205 g
196,5 g
Kalınlık
7,99 mmÖNE ÇIKAN
—
8,3 mm
8,16 mm
Renk seçenekleri
—
—
—
Evet
Suya dayanıklılık
IP64
—
—
IP54
Toza dayanıklılık
—
—
—
IP5X

⌁Ağ ve bağlantılar15 özellik

Mobil ağ, kablosuz bağlantı, konum ve SIM özellikleri

5G desteği
Var
Var
—
Yok
4.5G / LTE
Var
—
Var
Var
Wi‑Fi
802.11a/b/g/n/ac
—
Wi-Fi: 2.4GHz | 5GHz
802.11a/b/g/n/ac 2,4 GHz + 5 GHz
Bluetooth
5.3
—
5.4
Evet
NFC
Var
Var
Var
Var
Kızılötesi
Var
—
—
Var
Konum özellikleri
—
—
—
Evet
USB standardı
USB‑C
—
—
Evet
eSIM
—
—
—
Yok
SIM sayısı
Çift SIM
—
—
Çift SIM
Çift SIM
Var
—
—
Var
Wi‑Fi erişim noktası
—
—
—
Var
Wi‑Fi Direct
—
—
—
Var
VoLTE
—
—
—
Var
Bluetooth Low Energy
—
—
—
Var

✓Yazılım ve güvenlik5 özellik

İşletim sistemi, güncelleme ve biyometrik güvenlik

İşletim sistemi
Xiaomi HyperOS
Android 13
Xiaomi HyperOS
Android
Kullanıcı arayüzü
Xiaomi HyperOS
—
—
Xiaomi HyperOS
Parmak izi okuyucu
Var
Var
Var
Var
Yüz tanıma
Var
—
Var
Var
Sensörler
Virtual proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Electronic compass | IR blaster | Gyroscope
Sensör: İvmeölçer | Ortam Işığı ve Mesafe Sensörü | Elektronik pusula | Parmak İzi Sensörü | Jiroskop
Virtual proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Electronic compass
Evet

◈Sensörler ve kullanım özellikleri6 özellik

Hareket, yön, ortam ve dokunsal geri bildirim bileşenleri

Titreşim
—
—
—
Var
İvmeölçer
—
—
—
Var
Jiroskop
—
—
—
Var
Yakınlık sensörü
—
—
—
Var
Ortam ışığı sensörü
—
—
—
Var
Dijital pusula
—
—
—
Var

♫Çoklu ortam5 özellik

Hoparlör, ses teknolojileri ve medya özellikleri

Stereo hoparlör
Var
—
—
Var
Hoparlör özellikleri
—
—
—
cift hoparlor, dolby atmos
3.5 mm ses çıkışı
Var
—
Var
Var
Dolby desteği
Var
—
—
Dolby Atmos
FM radyo
—
—
Var
Yok

#Model ve sürüm bilgileri3 özellik

Cihazın pazara çıkışı, model kodu ve varyant kimliği

Çıkış yılı
2.025
—
—
2.025
Garanti
—
—
—
24
Garanti süresi
—
—
—
2 yıl

◫İleri ekran ölçümleri9 özellik

Parlaklık, renk, PWM ve dokunmatik panel ayrıntıları

Tipik parlaklık
—
—
450 nit
1.200 nitÖNE ÇIKAN
Ekran renk sayısı
—
—
—
262.144
Renk derinliği
—
—
—
8 bit
Renk gamı
—
—
—
%100 DCI-P3
PWM karartma frekansı
960 Hz
—
—
960 Hz
Ekran çözünürlük standardı
FHD+
—
FHD+
FHD+
Ekran özellikleri
—
—
—
Güneş ışığı ekranı, Okuma modu, Islak elle kullanım destekli dokunmatik kontrol
Ekran dayanıklılığı
Corning Gorilla Glass 5
—
—
Corning Gorilla Glass 5
Ekran sayısı
—
—
—
1

◎Kamera optiği ve görüntü işleme11 özellik

Sensör, optik, odaklama ve video yetenekleri

Ana kamera diyaframı
f/1.7
—
—
f/1.7
Ana kamera sensörü
—
—
—
1/1.67 inc
Piksel boyutu
—
—
—
1,92 µm (9'u 1 arada)
Otomatik odaklama
—
—
—
Var
Makro kamera
2 MP
—
2 MP
Var
Derinlik kamerası
—
—
—
Var
Video sabitleme
—
—
—
Yok
Ön kamera diyaframı
—
—
—
f/2.2
Kamera sensör boyutu
1/1,67 inç
—
—
1/1,67 inç
İkincil arka kamera
Ultra geniş: 8 MP, Makro: 2 MP
—
Makro: 2 MP
20 MP
Ön kamera video FPS
—
—
—
30 fps

CPUİşlemci, GPU ve yapay zekâ3 özellik

Çekirdek kümeleri, mimari, üretim süreci ve grafik birimi

GPU çekirdeği / işlem birimi
—
—
—
2
Yapay zekâ işlemcisi
—
—
—
Var
İşlemci (SoC) markası
MediaTek
MediaTek
MediaTek
MediaTek

ϟBatarya ölçümleri ve şarj protokolleri1 özellik

Enerji kapasitesi, şarj süresi ve güç protokolleri

Hızlı şarj gücü (maks.)
45 WÖNE ÇIKAN
33 W
33 W
33 W

◇Ayrıntılı gövde ölçüleri3 özellik

Cihazın boy, en ve dayanıklılık sınıfı

Boy
162,4 mm
—
168,6 mmÖNE ÇIKAN
163,25 mm
En
75,7 mm
—
76,28 mm
76,55 mmÖNE ÇIKAN
Suya dayanıklılık seviyesi
IP64
—
—
IP54

⌁İleri ağ ve bağlantı özellikleri6 özellik

Bant, MIMO, UWB, USB hızı ve harici ekran desteği

Desteklenen ağ bantları
SIM 1 + Hybrid (SIM or microSD) Dual standby Supports 5G / 4G / 3G / 2G 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz 3G: WCDMA::B1/2/4/5/6/8/19 4G: LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66 4G: LTE TDD: B38/40/41/42/48 5G: n1/2/3/5/7/8/12/20/26/28/38/40/41/48/66/77/78 Wireless Networks Bluetooth 5.3 Wi-Fi Protocol: 802.11a/b/g/n/ac Supports 2.4GHz Wi-Fi | 5GHz Wi-Fi Wi-Fi Direct
—
SIM1 + Hybrid (SIM or microSD) *Hybrid slot can be used either for a second SIM or a microSD card(up to 1TB expandable storage) Network bands: 2G: GSM:2/3/5/8 3G: WCDMA:1/5/8 4G: LTE FDD: 1/3/5/7/8/20/28 4G: LTE TDD: 38/40/41 Wireless Networks Wi-Fi: 2.4GHz | 5GHz Supports FM radio(with headphone jack) Bluetooth 5.4
2G GSM 850/900/1800/1900; 3G WCDMA 1/5/8; 4G FDD 1/3/5/7/8/20/28; 4G TDD 38/40/41
Wi-Fi frekansları
—
—
—
2,4 GHz ve 5 GHz
Wi-Fi kanalları
—
—
—
2,4 GHz ve 5 GHz
USB bağlantı tipi
USB‑C
—
Type-C
USB Type-C
Ses çıkışı
3,5 mm kulaklık çıkışı
—
3,5 mm kulaklık çıkışı
3,5 mm kulaklık çıkışı
Navigasyon özellikleri
GPS: L1 | GLONASS: G1 | BDS: B1I | Galileo E1
—
GPS | Glonass | Galileo | Beidou
GPS L1, GLONASS G1, BeiDou B1I, Galileo E1
KULLANIM AMACINA GÖRE OKU

Bu fark senin için ne demek?

Bir ölçütte önde olmak, her açıdan daha iyi telefon olmak değildir. Önceliğinle eşleşen farkı ve kaynağını birlikte incele.

Dosya ve uygulama alanı

Bu ölçütte aynı teknik değer bildiriliyor.

Depolama miktarı; kullanılabilir alan ve depolama hızı farklıdır.

Taşıma ve elde tutma

Tüm modeller için kaynaklı değer yok; bu ölçütte eksiksiz sıralama yapamıyoruz.

  • Redmi Note 14 5G 256 GB190 gKaynak ↗
  • TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GBKaynaklı değer yok
  • Redmi 13 8 GB RAM 256 GB205 gKaynak ↗
  • Redmi Note 14 256 GB196.5 gKaynak ↗
Üretici ağırlığıdır. Ekran ve gövde ölçülerini de kontrol et.

Ekran akıcılığı

Tüm modeller için kaynaklı değer yok; bu ölçütte eksiksiz sıralama yapamıyoruz.

  • Redmi Note 14 5G 256 GB120 HzKaynak ↗
  • TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GBKaynaklı değer yok
  • Redmi 13 8 GB RAM 256 GB90 HzKaynak ↗
  • Redmi Note 14 256 GB120 HzKaynak ↗
Yenileme desteğidir; her oyunda bu FPS'e ulaşılacağını göstermez.

Pil kapasitesi

Redmi Note 14 256 GB daha yüksek pil kapasitesi sunuyor.

Kapasite karşılaştırmasıdır; tek şarjla kullanım süresi testi değildir.
KAYNAKLI HIZLI ÖZET

Hangi fark senin için önemli?

Kararı kolaylaştıran doğrulanmış bilgiler. Belirtilmeyen bir özellik eksikliği avantaj olarak sayılmaz.

Telefonların kaynaklı temel özellikleri
ÖzellikRedmi Note 14 5G 256 GBTECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GBRedmi 13 8 GB RAM 256 GBRedmi Note 14 256 GB
Ekran6,67 inç6,67 inç6,79 inç6,67 inç
Depolama256 GB256 GB256 GB256 GB
RAM8 GB8 GB8 GB8 GB
Pil kapasitesi5.110 mAh5.000 mAh5.030 mAh5.500 mAh
Ağırlık190 gKaynakta doğrulanmadı205 g196,5 g
Bilgi kaynakları ve değerlendirme yöntemi

Yalnızca kaynak kanıtı bulunan değerler karşılaştırılır. RAM, megapiksel, pil kapasitesi veya yenileme hızı tek başına ürün kalitesi, fotoğraf kalitesi, pil süresi veya oyun performansı ölçümü değildir. Fiyatlar teklifin doğrulama zamanıyla birlikte gösterilir.

Redmi Note 14 5G 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 13 Eki 2026TECNO Camon 20 Pro 5G 8 GB RAM 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 3 Eki 2026Redmi 13 8 GB RAM 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 13 Eki 2026Redmi 13 8 GB RAM 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 2 Eki 2026Redmi Note 14 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 9 Eyl 2026Redmi Note 14 256 GB — teknik kaynak ↗ Kontrol: 9 Eyl 2026
KARAR VERİRKEN

Bu karşılaştırmada sık sorulanlar.

Hangi telefon daha fazla depolama sunuyor?

Bu modellerin doğrulanmış değeri aynı: 256 GB. Sistem yazılımı kullanılabilir alanın bir bölümünü kullanır.

Hangi telefonun pil kapasitesi daha yüksek?

Redmi Note 14 256 GB: 5.500 mAh. Pil kapasitesi, gerçek kullanım süresi ölçümü değildir.

Fiyatları aynı koşullarda nasıl karşılaştırabilirim?

Aynı RAM ve depolama seçeneğini, ürün durumunu ve garanti koşullarını seç. Kargo ve zorunlu ek ücretler biliniyorsa toplam tutarı esas al; bilinmeyen kargo ücretsiz kabul edilmez. Mağaza bağlantısında stok ve teslimat koşullarını yeniden kontrol et.